Dekanlarımız

 

 Prof. Dr. Mustafa ALICI

25.08.2014-24.04.2019

 Prof. Dr. Adem DÖLEK

18.07.2011-17.07.2014

Prof. Dr. Sayın DALKIRAN 

17.08.2010-17.07.2011